BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 8597022
*
nr 859 7022
Väggarmatur
50-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:42:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 10:02:19
1
100 kr
11/11 19:04:45
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
5102 Lampetter
Ett par, Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pend..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:36
-
5019 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:27
-
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:49
-
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:24
-
5161 Vägglystrar
Ett par, med prismor. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
*
Väggarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7022
Väggarmatur
50-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/11 10:02:19 | 1 | 100 kr |
11/11 19:04:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
5102 Lampetter
Ett par, Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pend..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:36 -
5019 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:27 -
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:49
-
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:24 -
5161 Vägglystrar
Ett par, med prismor. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08